Klienci

David:

Oto efekty mojej współpracy z Davidem. Dobraliśmy optymalne żywienie dla jak najszybszych efektów ale z rozsądkiem aby mógł na co dzień normalnie funkcjonować. Efekt to 40 kg w dół! Myślę, że dla Davida to nowy rozdział życia i nowe Ja gdyż stał się prawdziwym zapaleńcem żelaznego sportu.


Maciej – Debiuty:

Oto nasz pierwszy sukces! Maciek jako debiutant wszedł do ścisłego finału i zajął 4 miejsce więc niewiele do podium zabrakło. Forma fajnie wyszła plus dobre proporcje Maćka i zaangażowanie i tym sobie zapracował na finał. Jako trener występ uważam za bardzo udany i walczymy dalej o jeszcze lepszą sylwetkę i dalsze sukcesy.


Maciej:

A tutaj mega przemiana mojego przyjaciela i kompana treningowego Maćka. Aktualnie przygotowuje się do startu
w zbliżających się Mistrzostwach Polski w męskiej sylwetce. Ma bardzo fajne proporcje, ciężko trenuje
i pokazuje, że ma charakter do tego sportu. Już niebawem kolejna relacja z przygotowań gdzie będzie można obserwować stale rosnącą formę Maćka.


Mikołaj:

Kolejna metamorfoza mojego podopiecznego. Razem z Mikołajem dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie i optymalnie dobranym treningom zgubiliśmy sporo ponad 25 kg i pozyskaliśmy super materiał na przyszłego zawodnika sportów sylwetkowych. Jestem dumny z Mikołaja i jego zaangażowania oraz determinacji- walczymy dalej…


Adrian:

Z Adrianem dzięki dobrej diecie i mocnym treningom zgubiliśmy już ponad 10 kg, zyskaliśmy dużo siły i wytrzymałości oraz walczymy dalej o wymarzoną sylwetkę na te wakacje. Adrianowi nie brakuje zapału do treningów więc efekty będą naprawdę spektakularne…

Adrian


Grzegorz:

Z Grzegorzem właśnie zaczęliśmy treningi i już pierwsze kilogramy za nami! Wspólnie dograliśmy odpowiednie żywienie gdyż Grzegorz ukończył studia w tej dziedzinie. Poza pracą nad sylwetka wzmacniamy jego nogę, która jest po ciężkim urazie. W celu uniknięcia operacji odpowiednie wzmacnianie i streaching pozwalają mu na doskonałe funkcjonowanie na siłowni jak i poza nią. Już niedługo dalsza relacja z rezultatami !

Grzegorz

Aktualizacja:

Grzegorz zszedł do wagi poniżej 78 kg gdzie na pierwszy nasz trening przyniósł ze sobą ok 100 kg. Sami zobaczcie!

DSC01248


Artur:

Współpraca z Artkiem była niezwykle owocna gdyż w 100 % realizował nasze założenia żywieniowe i treningowe dzięki czemu uzyskał świetne efekty. Dla Artka ułożyłem indywidualny plan żywieniowy eliminujący wiele grup produktów które do tej pory stosował, połączyliśmy to z odpowiednim planem treningowym wykorzystującym maksymalnie jego potencjał mięśniowy i efekt oceńcie sami. Dodam, że Artek nie stosował żadnej suplementacji i obecną sylwetkę uzyskał jedynie poprzez trening i odpowiednie żywienie. Aktualnie dalej szlifujemy jego formę aby na tegorocznych wakacjach Artek zaskoczył wszystkich swoją sylwetką.


DSCF3888 DSC_0376
 


Mariusz: 

Przy naszej współpracy już w niespełna dwa miesiące pozbył się zbędnych kilogramów i znacznie poprawił swoją sylwetkę. Dla Mariusza ustaliłem indywidualny plan żywieniowy co w połączeniu z odpowiednimi treningami i odpowiednią motywacja  przyniosło fajne efekty.

Mariusz1 Mariusz2


Pani Gosia:

Tutaj niezwykle owocna współpraca z Panią Gosia już po kilku miesiącach treningów połączonych z odpowiednim planem żywieniowym, który podkreślam nie był restrykcyjny, moja klientka z wagi 134 kg zeszła już na 110 kg i oczywiście trenujemy dalej by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Gosia


Radek:

U Radka zrobiliśmy błyskawiczny spadek wagi bo już po 28 dniach Radek pozbył się 11 kg a w rezultacie jest lżejszy o 20 kg. Obecnie Radek cieszy się świetną forma i nieznane są mu problemy zdrowotne.
W naszej diecie bazowaliśmy na dobrze zbilansowanych posiłkach w których dominowały ryby, warzywa i kasze. Treningi wykonywaliśmy średnio 4 razy w tygodniu, zaczynając od treningu siłowo- wzmacniającej a kończąc na aerobach.

page